Valeri Leontjev

Ürituse kuupäev:
28. Mai 2018
Ürituse kellaajad:
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus ca. 2 tundi
Piletiinfo:
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock-ja-pop/valeri-leontjev-valerij-leontev-215223/
Ainult kuni 31.01 kõik piletid II tasandil hinnaga 17 €, I tasandil hinnaga 23 € ning põrandal 29 €!
Täishinnad vahemikus 20-50 € (vastavalt istekohale).
Lisainfo:
Hea klient!
Valeri Leontjevi kontsert, mis pidi toimuma 26.12.2017 Tondiraba jäähallis, lükkub edasi kuupäevale 28.05.2018. Toimumiskoht ja aeg jäävad samaks.
Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.
Juhul kui uus kuupäev ei sobi, saab pileteid tagastada kuni 19.01.2018 k.a.
PDF pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil tagasiost@piletilevi.ee ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number.
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!


Tallinnas esineb Venemaa rahvakunstnik Valeri Leontjev.

Kohalik korraldaja TCC.ee annab teada, et  Baltikumis toimub vene estraadi legendi ja megatähe Valeri Leontjevi kontserdituur. Virtuoossete muusikute ja suurepärase balletitrupi kaastegevusel esitab Venemaa rahvakunstnik Eestis, Lätis ja Leedus värvika show! Publiku lemmik rõõmustab Baltimaade elanikke juba üsna pea hittidega „Milõi drug“ („Armas sõber“), „Margarita“, „Deltaplan“, „Casanova“, „Devjat hrisantem“ („Üheksa krüsanteemi“) ja teised. Valeri Leontjev on artist, kes kingib armastust.

Vilnius: 24. detsember, Compensa kontserdisaal
Riia: 25. detsember, Arena Riga
Tallinn: 26. detsember Tondiraba jäähall


Valeri Leontjev on Venemaa üks silmapaistvamaid lauljaid, kes ei vaja tutvustamist. Korraldaja TCC.ee on kokku leppinud, et viimase aastatuhande eredaima tähe esinemised toimuvad Baltimaade kõigis kolmes pealinnas jõulude ajal. Sellest tuleb unustamatu ja soe, emotsioonidest ja eufooriast tulvil õhtu. Vene estraadi legend, mitme põlvkonna iidol näitab grandioosset show´d, millega ta tähistab oma 45. tegevusaastat.

Teid ootab maailmatasemel show: uskumatu ja paradoksaalne värvidemäng, laitmatu, stiilne ja professionaalne ballett ning muidugi artisti ainulaadne vokaal, mida saadavad kirglikud ning õrnad tunded.

Teid ootab tõeline pidu, sest Leontjevi kontserdid kätkevad alati  ebatavalist mehelikku karismat, provokatiivset käitumist, eredaid lavakujusid ja ainult elavat muusikat. Valeri Leontjev suhtleb alati saaliga: see on kui armastusavaldus, avameelne ülestunnistus ja tänu. Artist esitab laval endist viisi akrobaatikatrikke ja annab endast maksimaalse energeetilise panuse!

Riia ja Vilniuse jaoks on see grandioosne sündmus: pole ju Valeri Leontjev siin soolokontserte andnud peaaegu 10 aastat. Tänu TCC.ee-le saavad Riia ja Vilniuse elanikud ja külalised nautida vene estraadi seksisümboli, legendi ja tõelise tulesädeme kauaoodatud kontserti.

Tema kontserdid on alati vähemalt pooleks aastaks, mõnikord pikemaltki, ära planeeritud. Leontjevi esinemisi oodatakse kõikides maailmajagudes, teda  kuulavad hea meelega eri põlvkondade esindajad. Tema laulud, hääl ja artistlikkus on mõistetavad igale inimesele. Publikule on ta alati kui igavene armuke, samas ka südametemurdja, kes sirge seljaga deltaplaanil liugleb. Ta on nii Casanova kui lihtsalt armas sõber.

Ärge magage maha maailmatähe fantastilist show´d, mis jääb meelde ja mille üle saab veel kaua mõtteid vahetada. Seda kontserti on parem üks kord näha kui sada korda videost vaadata ning kahetseda, et ei õnnestunud kohal olla. Surematud hitid ja uute laulude laineid löövad esmaettekanded. Ainult elav muusika. Ainult täielik andumus publikule. See on Valeri Leontjev – mees, kes kingib armastust.Sündmuse koduleht: http://www.tcc.ee
Korraldaja:
Tallinn Consert Club OÜ
http://www.tcc.ee tallinncontsert@gmail.com 55539337

Kaart

Kuidas tulla?

Tondiraba Jäähall asub Lasnamäel!

Varraku 14
13917 Tallinn
Tel: +372 602 3200
E-post: info@tondirabaicehall.ee

Täname!