UUDISED

Tallinn paigaldab Tondirabas juhtunu ajel suurematesse spordirajatistesse elustamisseadmed

10.02.2017

Tallinna tegevlinnapea Taavi Aas ja abilinnapea Mihhail Kõlvart külastasid täna Tondiraba jäähalli seoses seal neljapäeval aset leidnud juhtumiga. Nõupidamisel andsid juhtunu kohta selgitusi Tondiraba jäähalli juhataja Jelena Glebova ja turvajuht Priit Paju. Tondiraba Spordikeskuses leidis eile aset juhtum, kus terviserikke tagajärjel suri jäähokiväljaku nn vabal jääl sportinud harrastussportlane. Tondiraba Spordikeskuse juhtide seletuse kohaselt tabas jäähokiväljakul treeninud hokimängijat terviserike. Juhtunule reageerisid koheselt kolm jäähalli töötajat, kes alustasid koheselt esmaabiga ehk kaudse südamemassaažiga. Samaaegselt suheldi telefoni teel Häirekeskusega ning esmaabiga jätkati kuni kiirabi saabumiseni. Tondiraba Spordikeskuse administratiiv- ja turvatöötajaid on koolitatud esmaabi andma juhuks, kui jäähalli teenuseid kasutatavate inimestega peaks midagi juhtuma. Spordikeskus on varustatud nõuetekohaste abivahenditega. Rahvarohkete spordi ja kultuuriürituste korral, mis toimuvad Tondiraba Spordikeskuses, on alati kaasatud täiendavad jõud, osutamaks kohest esmaabi. Suurürituste raames kaasatakse nii kiirabi kui ka meditsiinivõimekusega turvateenust. Tegevlinnapea ütles, et taoline juhtum näitab, et meie spordisaalide haldajatel tuleb veelkord üle vaadata võimalike kriitiliste juhtumite puhul tegutsemine. Tallinna suuremad spordirajatised vajavad täiendavalt esmaseid elustamisvahendeid ja Tallinna linnavalitsus teeb lähiajal otsuse, et eraldada raha taoliste seadmete muretsemiseks ja paigaldamiseks suurematesse spordikeskustesse ja kutsub ka eravaldustes olevate spordirajatiste omanikke vastavad meetmed üle vaatama. Abilinnapea Mihhail Kõlvarti sõnul on kõik Tallinna spordikeskused varustatud nõuetekohaste abivahenditega, mille hulka kehtivate nõuete järgi ei pea kuuluma elustamisseadmed. „Kahtlemata võimaldavad edaspidi spordihallidesse paigaldatavad elustamisseadmed kiiremat esmaabi, kuid ka sportlased ise peavad olema teadlikud oma terviseandmetest ja treeningkoormuse valikul oma tervisenäitajatega arvestama,“ lisas Kõlvart. Tallinna linna juhid avaldavad kaastunnet lahkunu omastele ja lähedastele.

Loe edasi »

Koolivaheajaks uisud alla

17.10.2016

Koolivaheaja eripakkumine 22-30.10. Uisulaenutus lastele-õpilastele, täiskasvanutele 1€. Uisupilet lastele-õpilastele 4€, täiskasvanutele 6€.

Loe edasi »

Algab lugemisprogrammi „Loeme valmis „Oma raamatu““ neljas hooaeg

17.10.2016

Tallinna Keskraamatukogu kutsub taas õpilasi kogu klassiga osa võtma lugemisprogrammist „Loeme valmis „Oma raamatu““. Programm toimub ajavahemikul 20.10.2016–17.03.2017. Osalema on oodatud Tallinna koolide 1.–9. klasside õpilased. Kevadeks selgub iga linnaosa parim klass. Võitjaks on klassid, kelle „Oma raamatus“ on programmi lõppemise ajaks kõige rohkem lehti. Võitjaklasse ootab Tondiraba Jäähallis elamusrohke auhind!

Loe edasi »

Klubi

17.11.2014

Teenekad Kalevi naisvetranid, kes siiani on säilitanud oma elujõu ja uudishimu Eesti spordi vastu, kogunesid uude Tondiraba Jäähalli, et tutvuda spordiehitisega ning sealsete tegevustega.

Loe edasi »

Kaart

Kuidas tulla?

Tondiraba Jäähall asub Lasnamäel!

Varraku 14
13917 Tallinn
Tel: +372 602 3200
E-post: info@tondirabaicehall.ee

Täname!