UUDISED

Tondiraba Spordikeskus otsib oma kollektiivi administraatorit

29.01.2019

TONDIRABA SPORDIKESKUS Administraator Otsime oma meeskonda rõõmsameelset administraatorit, kes teenindab Tondiraba Spordikeskuse kliente. Administraatori tähtsaim roll on klientide kõrgetasemeline teenindamine ning nõustamine Tondiraba Spordikeskuse poolt pakutavate sporditeenuste valdkonnas, spordikeskuse teenuste ja toodete müümine, telefonikõnedele vastamine, broneeringute registreerimine ja ühekordsete broneeringute tegemine. Nõudmised kandidaadile − keskhariduse olemasolu − väga hea eesti keele suuline ja kirjalik oskus − väga hea vene keele suuline oskus − hea inglise keele suuline oskus − arvutikasutamise oskus − ausus, täpsus, kohusetundlikkus − valmisolek tööks graafiku alusel Kasuks tuleb: − kasuks tuleb eelnev töökogemus klientide teenindamisel ning soov ja oskus töötada meeskonnas Ettevõte pakub − Enesetäiendus- ja koolitusvõimalusi − Häid võimalusi sportimiseks Lisainfo Täiskohaga töö! Töötamine vahetustega, graafiku alusel (sh laupäeval ja pühapäeval). Tööpäeva algus E-R 6.30 või 14.30, tööpäeva lõpp 14.30 või 22.30. Tööle asumine: esimesel võimalusel Kandideerimisel palun saata CV karol@tondirabaicehall.ee Täpsustavad küsimused administraatori tööülesannete kohta jelizaveta@tondirabaicehall.ee Ühendust võetakse vaid väljavalitud kandidaatidega. Asukoht: Tallinn, Varraku 14

Loe edasi »

Koolivaheajaks uisud alla

17.10.2016

Koolivaheaja eripakkumine 22-30.10. Uisulaenutus lastele-õpilastele, täiskasvanutele 1€. Uisupilet lastele-õpilastele 4€, täiskasvanutele 6€.

Loe edasi »

Algab lugemisprogrammi „Loeme valmis „Oma raamatu““ neljas hooaeg

17.10.2016

Tallinna Keskraamatukogu kutsub taas õpilasi kogu klassiga osa võtma lugemisprogrammist „Loeme valmis „Oma raamatu““. Programm toimub ajavahemikul 20.10.2016–17.03.2017. Osalema on oodatud Tallinna koolide 1.–9. klasside õpilased. Kevadeks selgub iga linnaosa parim klass. Võitjaks on klassid, kelle „Oma raamatus“ on programmi lõppemise ajaks kõige rohkem lehti. Võitjaklasse ootab Tondiraba Jäähallis elamusrohke auhind!

Loe edasi »

Klubi

17.11.2014

Teenekad Kalevi naisvetranid, kes siiani on säilitanud oma elujõu ja uudishimu Eesti spordi vastu, kogunesid uude Tondiraba Jäähalli, et tutvuda spordiehitisega ning sealsete tegevustega.

Loe edasi »

Kaart

Kuidas tulla?

Tondiraba Jäähall asub Lasnamäel!

Varraku 14
13917 Tallinn
Tel: +372 602 3200
E-post: info@tondirabaicehall.ee

Täname!