Stas Mihhailov

Tema laulud on täis tundeid, armastust ja õnne. Need loovad alati vajaliku meeleolu kirglikele ülestunnistustele ja sügavatele tunnetele ning artisti tekstid puudutavad alati hinge. Tal jätkub armastust kõigile. Ta esinemised on siirad ning puudutavad igaühe hinge, kingivad positiivseid emotsioone ja tundeid. Neis ei ole agressiooni ega kurjust. Kõik see on poeedi ja helilooja, Stas Mihailovi hinge peegeldus.

Mihailovi kontsert on tõeline suursündmus iga inimese elus, kes ei ole ükskõikne sügava tähendusega laetud muusika suhtes. Isegi kui te pole varem Stas Mihailovi kontserdil käinud hakkate kindlasti hindama tema ületamatult pehmet häält, unustamatut show'd ja muusikute professionaalsust.

Lavaline tegevus haarab teid esimesest sekundist ning püsib teie mõtteis veel kaua aega ka peale kontserti.

Ärge laske seda suurepärast sündmust käest!  

Info

Ürituse kuupäev: 14. Oktoober 2018

Ürituse kellaajad:
19:00

Piletiinfo:
https://shop.piletilevi.ee/public/?concert=250443&design=piletilevi&lang=est¢er=7#view=ticketsselect
Istekoht parteris 44 € - 75 €
Istekoht 1. korrusel 39 € - 30 €


Kõikidele Tondiraba Jäähallis toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.60€/ pilet.

Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole. Kehtiv pilet peab olema igal külastajal. Uksed avatakse kell 17:00 Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata! Kestus 2h, ilma vaheajata Parter on tõusuta Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal. Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest. NB! Pöörame teie tähelepanu sellele, et seoses turvaklaaside paiknemisega I tasandil 1. ja 2. rea ees, võivad need kohad olla osaliselt piiratud nähtavusega. II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Korraldaja

Peotehas OÜ

jurimets@mail.ru / 58441398

Kaart

Kuidas tulla?

Tondiraba Jäähall asub Lasnamäel!

Varraku 14
13917 Tallinn
Tel: +372 602 3200
E-post: info@tondirabaicehall.ee

Täname!