Pavel Volja - suur standup

Pavel Volja tuleb Tallinna uue „Suure Stand-Up“ kavaga

21. detsembril esitleb Tondiraba Jäähallis oma uut grandioosset „Suurt Stand-Up“ sõud televisiooniprojekti Comedy Club üks julgemaid residente Pavel Volja. Pealtvaatajaid ootab intellektuaalse huumori, andekate improvisatsioonide ja sapiste naljade õhtu.

Sõumees, telesaadete juht, näitleja ja muusik Pavel Volja on üks parimaid stand-up žanris töötavaid Venemaa koomikuid. Terve aasta oma stand-up sõu külalisetenduste tuurid vahele jätnud, naaseb kaasaegse huumori erk esindaja välismaa lavale tagasi uue valikuga teravate, krõbeda sõnaga vürtsitatud naljadest. Tallinnas toimub Pavel Volja kontsert esimest korda.
Ilmudes 13 aastat tagasi populaarses sõus Comedy Club „glamuurse kaabaka“ kujul, kes paljastas staare, ei alanda Pavel Volja siiani aktuaalsetel teemadel julgete monoloogide kraadi. Oma etteastetes tõstatab Venemaa sõumees päevakohaseid küsimusi ja teeb nendest ühe suure nalja. Tallinna kontserdil rõõmustab pealtvaatajaid huumor, mis on küllaga täiendatud autorliku improvisatsiooni ja karismaga.

„Suure Stand-Up’i“ uue kava raames avab Pavel Volja kõige tähtsamad teemad, mis teevad muret kaasaegsele ühiskonnale ning samuti jagab mõtteid sellest, mis toimub tema elus. Elav suhtlemine saaliga, naljad, sarkasm ja suurepärane sõnaoskus – kõik see on sõumehe Pavel Volja uues kavas juba 21. detsembril Tondiraba Jäähallis.

Pileteid saab osta Piletilevi kassadest ja www.piletilevi.ee keskkonnast.  

Info

Ürituse kuupäev: 21. Detsember 2018

Ürituse kellaajad:
19.30

Piletiinfo:
https://shop.piletilevi.ee/public/?center=7&lang=est&concert=247018&design=piletilevi#view=ticketsselect
SOODUSKAMPAANIA: Vaid 300 täispiletit -10% soodsamalt!
(Hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Istekoht parteris 38 € - 78 €
Istekoht 1. korrusel 40 € - 48 €


Kõikidele Tondiraba Jäähallis toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.60€/ pilet.

Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole. Kehtiv pilet peab olema igal külastajal. Uksed avatakse kell 18:00 Ürituse algus 19:30. Hilinejaid saali ei lubata! Kestus 2h, ilma vaheajata Parter on tõusuta Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal. Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest. NB! Pöörame teie tähelepanu sellele, et seoses turvaklaaside paiknemisega I tasandil 1. ja 2. rea ees, võivad need kohad olla osaliselt piiratud nähtavusega. II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Korraldaja

75 Production SIA

75prodriga@gmail.com / +37129247731

Kaart

Kuidas tulla?

Tondiraba Jäähall asub Lasnamäel!

Varraku 14
13917 Tallinn
Tel: +372 602 3200
E-post: info@tondirabaicehall.ee

Täname!