OLEG GAZMANOV

50. AASTAT LAVAL                                      

 9. detsembril esitleb Oleg Gazmanov Tallinnas Tondiraba hallis oma  loomingulise tegevuse 50. aastale pühendatud JUUBELITUURI raames uut kava „Kui elada, siis elada!“
Kontserdil esitavad O. Gazmanov  ja ta ansambel Eskadron, kellel täitub 30 aastat, laule uuest albumist „Kui elada, siis elada!“ ning erinevate aastate parimaid laule.
  Need on  eri žanrist ja eri iseloomuga autoriteosed - alates lüürikast ja lõbusast tantsumuusikast  kuni sügavalt patriootiliste teosteni.
Oleg Gazmanov on poeet, laulja ja helilooja, üks vene kultuuri väljapaistvamaid  esindajaid – Venemaa rahvakunstnik, teeneline kunstnik, Isamaaliste Teenete ordeni 4. järgu, Au ordeni  ja Sõpruse ordeni kavaler, festivalide Aasta Laul, Kuldne Grammofon ja Uus Laine ning rahvusliku preemia Ovatsioon mitmekordne laureaat, ühe kõige autoriteetsema rahvusvahelise festivali The World Music Awards laureaat.
Ta pole oma aastatepikkust  populaarsust minetanud ning ta kontsertidel on saalid ja staadionid endiselt rahvast tulvil.
  Gazmanovi laule, millest paljud on muutunud kultuslikuks ja kõlanud juba kümneid aastaid, teab ja laulab mitu põlvkonda.
Tal on vapustav energeetika ja ta kontsertidel tekib juba esimese laulu ajal erakordne atmosfäär, ta oskus publikuga suhelda kingib hulganisti  positiivseid ja unustamatuid emotsioone. Tulge, igav ei hakka!

Info

Ürituse kuupäev: 09. Detsember 2018

Ürituse kellaajad:
19:00

Piletiinfo:
https://shop.piletilevi.ee/public/?concert=255480&shop_provider=rus&design=piletilevi&lang=est¢er=7#view=ticketsselect
Kampaania!
Kuni 31.07 kõik piletid parteris 20 eurot, I tasandil 15 eurot ja II tasandil 10 eurot.

Kõikidele Tondiraba Jäähallis toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.60€/ pilet.

Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole. Uksed avatakse kell 17:30 Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata! Kestus 120min, ilma vaheajata Sündmus toimub vene keeles Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal. Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest. NB! Pöörame teie tähelepanu sellele, et seoses turvaklaaside paiknemisega I tasandil 1. ja 2. rea ees, võivad need kohad olla osaliselt piiratud nähtavusega. II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Korraldaja

Lomi OÜ

lomiagent@gmail.com

Kaart

Kuidas tulla?

Tondiraba Jäähall asub Lasnamäel!

Varraku 14
13917 Tallinn
Tel: +372 602 3200
E-post: info@tondirabaicehall.ee

Täname!