Nirvana tribute show

Ürituse kuupäev:
17. Märts 2018
Ürituse kellaajad:
Uksed avatakse kell 17:30
Kestus koos vaheajaga umbes 2h
Vaheaeg 30 min
Piletiinfo:
Piletilevi
• SEISUKOHT 30 €
• Istekoht parteris 34,5 € - 44,5 € (vastavalt istekohale). NB! Istekohd asuvad seisukohtade taga
• Istekoht 1. korrusel 24,5 € - 39,5 € (vastavalt asukohale)
Lisainfo:
19. MÄRTSIL 1988
TOIMUS COMMUNITY WORLD THEATRE`s (TACOMA.WA)
ANSAMBLI NIRVANA ESIMENE KONTSERT
30 AASTAT NIRVANA SÜNNIST
LEGENDAARNE
CHAD CHANNING
(NIRVANA KUNAGINE TRUMMAR)
JA
MAAILMA PARIM NIRVANA TRIBUTE-BÄND (AXS TV KONKURSI VÕITJA)
THE NIRVANA EXPERIENCE
(TEXAS, USA)
2018. AASTA ON NIRVANA AASTA!LEGENDAARNE JA MÜSTILINE CHAD CHANNING -- BÄNDI ALGUSAEGADE TRUMMAR JA TAUSTALAULJA --  KINGIB FÄNNIDELE IMELISE RÄNNU NIRVANA ULMEMAAILMA KOOS MAAILMA PARIMAKS TUNNISTATUD TRIBUTE-BÄNDIGA -- THE NIRVANA EXPERIENCE
Nirvana on üks XX sajandi kultuslikumaid ansambleid: kolm muusikut salvestasid oma karjääri jooksul 3 albumit grunge stiilis ja maailm muutus pöördumatult teiseks. Kui teil pole olnud võimalust näha ehtsat NIRVANAt, siis nüüd on selleks parim võimalus.
 Legendaarne Chad Channing alustas NIRVANAs 1988. aastal ja oli trummariks nii bändi ühe kultuslikuma albumi "Bleach" väljaandnud koosseisus kui bändi esimesel üleriigilisel tuuril. Peale selle on Chad tuntud ka 8 laulu autorina, nende seas NIRVANA megahitt "With The Light out", samuti laulu "Silver" teksti kaasautorina. Tema häält võib kuulda Dave Grohli asemel bändi parimal albumil "Nevermind" lauludes "In Bloom", "Breed", "Lithium" ja "Stay Away" ning suuremal osal hilisematest taasväljaannetest ja kompilatsioonidest kuni 1993. aastani. Pikka aega ei esitanud Chad Channing oma kuulsa bändi laule, vaid keskendus oma uuele ansamblile “Before Cars”, kuid ei suutnud ära öelda NIRVANA 30. aastapäevale pühendatud tuuri korraldajatele ning nõustus esitama nii omaenda loomingut kui teisigi grungekuningate surematuid hitte.
Selleks ei saanud paremini sobida keegi teine kui kogu Ameerika -- grunge kodumaa -- poolt parima NIRVANA tribute-bändi konkursi võitjaks valitud ansambel THE NIRVANA EXPERIENCE. Konkursi korraldas telekanal AXS saates "THE WORLD GREATEST NIRVANA TRIBUTE" 2014. aastal. Ühtlasi püstitas see Texase bänd Ameerika rekordi piletite läbimüügi kiiruse poolest -- piletid nende kontserdile maailmakuulsasse Hollywoodi ööklubisse "Whiskey and GO-GO" olid läbi müüdud kiiremini kui ühelgi teisel esinejal kolme eelneva aasta jooksul. NIRVANA šõu taasesitus on vapustavalt identne ka kõla poolest, jа Chad Channingi lavaletulek tõotab kõigile fännidele Kurt Cobaini ja Krist Novoselici nähtamatut, ent selgelt tuntavat juuresolekut.
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock-ja-pop/nirvana-tribute-show-30-aastat-nirvana-sunnist-225314/

Kaart

Kuidas tulla?

Tondiraba Jäähall asub Lasnamäel!

Varraku 14
13917 Tallinn
Tel: +372 602 3200
E-post: info@tondirabaicehall.ee

Täname!