Kampaania 'Suveks uisud alla'

Kätte on jõudnud suvi ja taas korraldab Tondiraba jäähall 1. juunist 3. septembrini koostöös Viking Line, Telia AS, Eesti Lasterikaste Perede Liidu ja Tallinnaga taas kampaania „Suveks uisud alla!”.
Kampaaniaga soovitakse edendada tervist ja uisusporti. Võib- olla saab just mõnest sel suvel esimest korda Tondiraba jäähalli külastavast lapsest tulevane iluuisutäht või hokimängija.

Soodushinnad: 
Kuni 18-aastased lapsed saavad uisutada tund aega 2 euro eest ja uisulaenutus maskab 1 euro.  Täiskasvanutele maksab uisupilet 4 eurot ja uisulaenutus 2 eurot.
Kampania hinnaga saavad uisutada ka linnalaagrite lapsed. Tondiraba jäähalli arendus-ja müügijuht Roland A. Rand ütleb, et enamasti toimuvad suvised linnalaagrid ja päeva-huvilaagrid samal ajal kui jäähalli kampaania. „Usun, et uisutamine ainult rikastaks  noorte suviseid tegevusi ” lisab ta. Need, kes end jääl veel väga kindlalt ei tunne, saavad kasutada abiraami.

Loosimine:
Külastajate vahel loositakse välja Viking Line kinkekaardid. 
Loosimises osalemiseks tuleb panna like Tondiraba jäähalli Facebooki lehele ja postitada sinna oma foto enda uisutamisest Tondiraba Jäähallis. Võitjad kuulutatake välja 8.septembril jäähalli kodulehel ja Facebookis.

Kampaania kestab 1.06- 3.09.2017. Lisainfo telefonil 602 3200

Kaart

Kuidas tulla?

Tondiraba Jäähall asub Lasnamäel!

Varraku 14
13917 Tallinn
Tel: +372 602 3200
E-post: info@tondirabaicehall.ee

Täname!